Aktualności
ładowanie
Wrocławski adres – Giełda domów oraz mieszkań
wróć do listy

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Giełdzie Domów i Mieszkań WROCŁAWSKI ADRES, która odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2015 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym – Hala Stulecia, w godzinach 10:00–17:00, na stoiskach numer 6 i 7.

Zapraszamy chętnych do udziału w wydarzeniu.

Wrocławskie Targi Mieszkań i Domów
wróć do listy

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się w dniach 7–8 marca 2015 w godzinach 10:00–17:00 we Wrocławiu, w Hali Stulecia, przy ul. Wystawowej 1.

Targi mieszkaniowe to okazja do bezpośredniego kontaktu z wystawcami i możliwość dopytania o szczegóły interesujących Państwa inwestycji.

Do zobaczenia w marcu!

Targi Nowy dom Nowe mieszkanie Murator Expo
wróć do listy

Targi Nowy dom Nowe mieszkanie Murator Expo to największa i najważniejsza tego rodzaju impreza na Dolnym Śląsku.

Targi to przegląd pełnej oferty deweloperów budujących na terenie Wrocławia i okolic. Warto zarezerwować sobie weekend 7 i 8 lutego i odwiedzić Halę Stulecia. Zapraszamy w godzinach 10.00-17.00.

Nie trzeba marnować czasu by odwiedzać biura sprzedaży poszczególnych deweloperów oraz banki – można to zrobić w jednym miejscu i czasie właśnie na targach. Zamiast przeglądać portale i wertować gazety – warto spotkać się bezpośrednio z wystawcami i uzyskać informacje o inwestycji z pierwszej ręki, a nawet wynegocjować rabat!

Zapraszamy Państwa na stoisko numer 5.

Lista aktualności »
Realizacje aktualne
wyspa mieszczańska

Wyspa Mieszczańska to nowa inwestycja zlokalizowana w centralnej części Wrocławia, na wyspie Kępa Mieszczańska, przy ulicy Romana Dmowskiego. Położone w bliskim sąsiedztwie Rynku wyjątkowe miejsce urzeka malowniczym usytuowaniem między ramionami Odry Południowej i Północnej.

To jeden z najciekawszych terenów miasta, gdzie bogata przeszłość zderza się z nowoczesną przyszłością, oferując swoim mieszkańcom atrakcyjną i komfortową do mieszkania oazę spokoju w sercu tętniącego życiem Wrocławia. Rozległe tereny zielone oraz bulwary nad Odrą stwarzają nieograniczone wręcz możliwości wypoczynku i aktywnego spędzania czasu.

Bogate i ambitne plany inwestycyjne zakładają pełne wykorzystanie potencjału wyspy, która wkrótce stanie się centrum życia kulturalnego i rodzinnego mieszkańców Wrocławia. Symbioza nowoczesności i natury


W celu uzyskania większej ilości informacji na temat najnowszej inwestycji wejdź na stronę www.wyspamieszczanska.pl
ładowanie
Realizacje sprzedane
O firmie AMW INVEST
 

AMW INWEST Sp. Z o.o. dawniej Dom-Invest Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu to spółka ze 100% udziałem Skarbu Państwa, która powołana została przez Agencję Mienia Wojskowego w 1999 roku. Zajmuje się komercyjnym zagospodarowywaniem powojskowych nieruchomości przejmowanych przez Agencję Mienia Wojskowego od Ministerstwa Obrony Narodowej.

Po zrealizowanej z powodzeniem gruntownej modernizacji kompleksu koszarowego przy ulicy Przyjaźni we Wrocławiu (gdzie uzyskano 49 mieszkań) - we wrześniu 2003 r. Spółka rozpoczęła kolejną inwestycję, związaną z adaptacją budynków koszarowych na mieszkania, w kompleksie koszarowym przy ulicy Zwycięskiej. Zakończono cztery etapy realizacji tej inwestycji, tzn. adaptację siedmiu budynków koszarowych w których uzyskano 266 komfortowych mieszkań. Równolegle z adaptacją budynków, zagospodarowaliśmy przyległe tereny, zupełnie odchodząc od ich koszarowego charakteru.

Obok wspomnianych adaptacji koszarowców, wybudowane zostało nowe osiedle mieszkaniowe na obrzeżach Wrocławia, w miejscowości Wysoka gdzie wybudowanych jest 6 małych, 3 -kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w których znajduje się 114 mieszkań. Inwestycje ta znajduje się niedaleko toru wyścigów konnych na Partynicach oraz centrów handlowych na wrocławskich Bielanach. Kolejnym nowoczesnym, harmonijnie zaprojektowanym kompleksem mieszkaniowym, oddanym do użytku w 2010 roku jest inwestycja Wysoka II zlokalizowana na południowej granicy Wrocławia, między Ołtaszynem a Partynicami. Osiedle tworzą kameralne budynki o zróżnicowanej budowie do 3 kondygnacji, w których znajduje się 76 mieszkań.

Są to wymarzone miejsca zamieszkania dla osób, które szukają spokoju i bliskiego kontaktu z przyrodą. Minione lata naszej działalności pokazują, że AMW INVEST dobrze wpisał się we wrocławski rynek inwestorów z zakresu budownictwa mieszkaniowego i obecnie jest liczącym się, solidnym i godnym zaufania deweloperem. Zdobyte w tym czasie doświadczenie stanowi kapitał Spółki dający gwarancję, że jest ona przygotowana do podejmowania kolejnych zadań.

Przetargi / informacje

Szanowni Państwo,
Firma Dom-Invest
posiada do wynajęcia lub sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 263,7 mkw. mieszczący się na parterze przy ul. Zwycięskiej 12 g/1 we Wrocławiu.
Sugerowane przeznaczenie, na: biuro, kancelarię, firmę informatyczną, reklamową, szkoleniową czy szkołę językową itp.
Lokal składa się z 7 pokoi biurowych, sali konferencyjnej, sekretariatu, hallu, kuchni,
3 łazienek, 2 przedsionków, pomieszczenia gospodarczego oraz socjalnego.
Na podłodze glazura i panele, rolety zewnętrzne w oknach, instalacja alarmowa, klimatyzacja. Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym.
Oferta bezpośrednio od dewelopera!
Kontakt: Renata Siwek tel.505-058-004.
Cena wynajmu: 12 800,00 zł + vat i opłaty (czynsz, media, koszty eksploatacji).Kontakt
Zadzwoń
Centrala: (+48) 71 790 40 00
Sprzedaż: (+48) 505 058 004
Fax: (+48) 71 700 01 28
Przyjdź
Siedziba spółki:
ul. Romana Dmowskiego 1
50-203 Wrocław
MENU