Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: bs_desktop01 w drupal_theme_initialize() (linia 100 z /home/dom123/ftp/dom/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _drupal_theme_initialize() (linia 146 z /home/dom123/ftp/dom/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _theme_load_registry() (linia 335 z /home/dom123/ftp/dom/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: bs_desktop01 w theme_get_setting() (linia 1439 z /home/dom123/ftp/dom/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w theme_get_setting() (linia 1476 z /home/dom123/ftp/dom/includes/theme.inc).

o inwestycji

Osiedle Wysoka II powstało w następstwie wybudowanego wcześniej osiedla Wysoka I i jest nowoczesnym harmonijnie zaprojektowanym kompleksem mieszkaniowym w niskiej zabudowie szeregowej. Wybudowane zostało również na obrzeżach Wrocławia między Ołtaszynem, a Partynicami w miejscowości Wysoka, Gmina Kobierzyce przy ul. Bajecznej.

Osiedle składa się z sześciu budynków o zróżnicowanej zabudowie do trzech kondygnacji. W budynku wielorodzinnym 4-klatkowym w każdej klatce znajduje się po 8 lokali mieszkalnych o powierzchni od 57,00 mkw. do 105,00 mkw. Mieszkania w zabudowie szeregowej mają przeciętnie po około 90,00 mkw. lub po około 150 mkw. i usytuowane są na trzech kondygnacjach. Do każdego mieszkania przydzielony jest taras i/lub ogródek oraz miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym w części piwnicznej.
Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci. Wokół osiedla i na jego terenie znajduje się dużo terenów zielonych. Osiedle posiada równieżha doskonałe połączenie komunikacyjne do centrum Wrocławia, w niewielkiej odległości znajdują się centra handlowe takie jak Auchan, Tesco, Ikea. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się bezpośredni wyjazd na autostradę A4 oraz do budowanej Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Osiedle składa się z sześciu budynków o zróżnicowanej zabudowie do trzech kondygnacji i oznaczone zostały jako budynek wielorodzinny o symbolu C, mieszkania w zabudowie szeregowej o symbolu B1, B2 i B3 oraz szeregówki o symbolu A1, A2 i A3.